Peranti Pengesan Kegagalan Lengkung JGAFDD-63
Peranti Pengesan Kegagalan Busur (AFDD): seterusnya dirujuk sebagai pelindung, secara berkesan mengesan busur kegagalan dalam talian bekalan, termasuk busur kegagalan selari dan busur kegagalan bersiri, dan apabila busur kegagalan yang boleh menyebabkan kebakaran dikesan dalam talian, fungsi pemadaman kuasa boleh dijalankan untuk mencapai tujuan amaran awal kebakaran. Pelindung busur kegagalan sesuai untuk litar elektrik 10 kW dan ke bawah di bangunan perindustrian dan awam.
Decrpiton
Pendahuluan
AFDD sesuai untuk komunikasi 50Hz, voltan dinilai 230V, arus dinilai sehingga 63A. Dalam baris berikut, ia digunakan untuk melindungi arus lebih untuk barisan bangunan dan tujuan serupa, dan pada masa yang sama, ia dapat mengesan banyak risiko kebakaran yang disebabkan oleh pecahnya peranti elektrik atau penuaan wayar terlebih dahulu, serta melindungi daripada kerosakan busur pendaratan, kerosakan busur selari dan kerosakan busur bersiri. Sehingga tahap tertentu, kejadian kemalangan keselamatan kebakaran telah berkurangan, dan keselamatan nyawa serta harta benda orang ramai telah dilindungi dengan berkesan.
Ciri-ciri produk AFDD
Jenis JGAFDD-63
Spesifikasi semasa 6A,10A,16A,20A,25A,32A,40A,50A,63A