Pemutus Litar Kegagalan Busur (AFCI) JGAFCI-63
Decrpiton
Pendahuluan
    Pemutus Litar Kegagalan Busur (AFCI) Sesuai untuk komunikasi 50Hz, voltan penarafan 230V, arus penarafan sehingga 63A. Dalam talian berikut, ia digunakan untuk melindungi lebih arus pada talian bangunan dan tujuan serupa, dan pada masa yang sama, ia dapat mengesan banyak risiko kebakaran yang disebabkan oleh kerosakan peranti elektrik atau penuaan wayar terlebih dahulu, dan melindungi daripada kerosakan busur ke bumi, kerosakan busur selari dan kerosakan busar bersiri. Sehingga tahap tertentu, kejadian kemalangan keselamatan kebakaran telah berkurangan, dan keselamatan nyawa serta harta benda orang ramai telah dilindungi dengan berkesan.
Spesifikasi AFCI
Jenis JGAFCI-63
spesifikasi 6A,10A,16A,20A,25A,32A,40A,50A,63A